Eesti English
 

 

Helena Lass CVOÜ Head juhatuse liige Helena Lass lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 2004. aastal ja residentuuri 2013. aastal. Ta töötas kuni 2013 aasta kevadeni põhikohaga Tallinna Psühhiaatriahaiglas ja tegutseb arstina alates 2014 aasta algusest Unego OÜ-s. Helena töötab arstina inimestega, kellel on väiksemad või suuremad psüühikahäired.

Helena viib koolitajana läbi kursuseid ärksameelsuse ning stressitaandamise teemadel (muu hulgas OÜ Wellminded kaudu) ning pakub pikemaaegseid edu tagamise teemalisi intensiivkursuseid kodulehe www.helenalass.com kaudu.

Helena Lass kombineerib arsti, nõustaja ja koolitajana inimese vaimse heaolu nimel läänelikku akadeemilist õpetust inimesest ning inimpsüühikast, psühhoteraapilisi teadmisi, joogalikke ja tänapäevaseid vaimseid õpetusi. Ta on täiendanud ennast „Rännaku” teraapias, uurinud Carl G. Jungi töid ning aastaid uurinud-praktiseerinud Kriya (teadlikkuse) jooga distsipliini. Ta on nõustanud tavainimesi isiklikus arengus ja ärksameelsuse rakendamisel igapäevaelus. Nõustamine on keskendunud peamiselt sellele, kuidas tervislikult toime tulla oma emotsioonide ja mõttemustritega, õppides seejuures hoidma ja väärtustama oma vaimset heaolu.

Helena Lass on oma põhitegevuse kõrvalt Sume disainiriiete brändi looja ja disainer.

Helena Lass CV (pdf failina)